Zbliżają się wakacje, na które wszyscy z niecierpliwością czekamy. Wakacje to czas przygód, niezapomnianych wrażeń i okres zwiedzania ciekawych miejsc. Podczas tych beztroskich chwil nie należy zapominać o bezpieczeństwie. W celu zapoznania nas z zasadami bezpiecznego spędzania wakacji zaprosiliśmy do przedszkola pana policjanta, który opowiedział nam o tym, jak spędzić czas wakacyjny, abyśmy wszyscy szczęśliwie spotkali się w przedszkolu po wakacjach. Nasz gość zapewnił nam dodatkowa atrakcję w postaci samochodu policyjnego, który mogliśmy sobie dokładanie obejrzeć i wczuć się w role policyjnego kierowcy. Wszystkim życzymy  szczęśliwych, bezpiecznych i udanych wakacji. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.