We wtorkowe popołudnie 30.05.2023r. odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola połączona z dniem Matki i Ojca w grupie ,, Biedronek”. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 4 – letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw, spotkań i wspólnej pracy. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały z rąk pań nagrody oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólny poczęstunek i wspomnienia.

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.  Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu!

Kategorie: 2022/2023