29 maja była dla całej grupy „Nutek” oraz zaproszonych gości dniem szczególnie ważnym z dwóch powodów. Po pierwsze z okazji Dnia Mamy i Taty, po drugie żegnaliśmy naszą koleżankę oraz kilkoro naszych kolegów, gdyż zakończył się dla nich pierwszy etap edukacji. Spotkanie rozpoczęliśmy wspaniałym występem dla mamy i taty. Nasze przedszkolaki zaprezentowały piękne wiersze oraz tańce: dla mamy – taniec do piosenki „Wymarzona” oraz dla taty – taniec do piosenki „Bratnie dusze”. W dalszej części dzieci przedstawiły bajkowa inscenizację, gdzie wcielając się w role zaprezentowały bajkę pt. „kopciuszek”. Również tutaj „Nutki” zaprezentowały piękne tańce.: „Taniec dworski” oraz dostojny „Polonez”.

Następnie dzieci śpiewem i wierszykami pożegnały się z przedszkolem. Po części artystycznej, w zastępstwie pani Dyrektor, pani Renata Chodzyńska życzyła przedszkolakom sukcesów na dalszym szczeblu edukacji, jakim będzie szkoła. Przygotowana uroczystość stała się także okazją do wręczenia podziękowań dla rodziców, którzy włączyli się w życie grupy i przedszkola. Nutki nie pozostały bez prezentów dla rodziców, każda mama i każdy tata został obdarowany własnoręcznie wykonanym przez swoje dziecko upominkiem. Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu , dzieci otrzymały piękne prezenty oraz dyplomy. Również dzieci, które zostają z nami w przedszkolu otrzymały drobne upominki za trud włożony w przygotowanie naszej wspaniałej uroczystości. Po zakończeniu części oficjalnej świętowaliśmy przy wspólnym poczęstunku.

ng>Serdecznie dziękujemy  wszystkim rodzicom oraz personelowi przedszkola za zaangażowanie w przygotowaniu naszej uroczystości.

Kategorie: 2022/2023