W sobotnie przedpołudnie 03.06.2023r. na stadionie Sparty w Lublińcu, odbyła się wspaniała impreza dla najmłodszych lublinieckich sportowców z przedszkoli miejskich jak i prywatnych. Reprezentanci naszego przedszkola z grupy „Nutek” wzięli udział w tym wydarzeniu – Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Wszyscy zawodnicy grali wspaniale, strzelając wiele bramek. Za tak emocjonującą grę Nutki zdobyły dla przedszkola piękny puchar, piłkę oraz dyplom, natomiast każdy z młodych piłkarzy otrzymał wspaniały medal. Uznanie należy się także rodzicom, którzy dzielnie reprezentując nasze przedszkole, przystąpili do konkursu strzałów do bramki. Piękne gole strzelali nie tylko tatusiowie ale także odważne mamy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, rodzeństwu, babciom i dziadkom naszych sportowców, którzy dzielnie kibicowali naszym przedszkolakom.

Kategorie: 2022/2023