A TRÓJECZKOWI Wolontariusze już od dzisiaj aktywnie działają by pomóc dzieciom i seniorom, bo taki jest cel tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – ratowanie życia i zdrowia na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz godna opieka medyczna dla seniorów.

Członkowie KLUBU MŁODEGO WOLONTARIUSZA już od 09.01.2017 roku przyłączają się do gry w 25. Finale WOŚP. Już od poniedziałku dzielne przedszkolaki czekają na darczyńców chcących wesprzeć ich starania i wrzucić coś do specjalnie przygotowanych skarbonek. Każda moneta niesie ze sobą nieopisaną wartość i pomoc, za każdą będą wdzięczni nie tylko członkowie Klubu, ale przede wszystkim Ci, do których zbiórka ta jest skierowana!

Dodatkowe po czwartkowym zebraniu ogólnym z rodzicami odbędzie się licytacja, z której pieniądze zostaną także przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry!

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się wraz z nami do tego przedsięwzięcia!