Konkursy plastyczne są świetnym sposobem na rozwijanie kreatywności u dzieci. Dają one okazję do eksperymentowania  różnymi technikami, a także pobudzają wyobraźnię.

Dzieci z naszej „Trójeczki” chętnie wzięły udział w wielkanocnych konkursach organizowanych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Lublińcu, Miejski Dom Kultury w Lublińcu oraz Klub Jednostki Wojskowej Komandosów także w Lublińcu.

Piękne wielkanocne prace wykonali: Julia Tarnowska z grupy „Motylków”, Alicja Ignatiuk, Zosia Nowakowska i Miłosz Małczak z grupy „Jeżyków” oraz Karolina Kempa, Milena Kęsy, Bartosz Sagan, Edyta Dyla i Zosia Wieczorek z grupy „Nutek”.

Serdecznie gratulujemy zaangażowania, talentu i pomysłowości.

Życzymy powodzenia i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach nie tylko plastycznych!!!

Kategorie: 2023/2024