W piękny lutowy poranek w naszym przedszkolu zagościli wyjątkowi goście – Babcie oraz Dziadkowie przedszkolaków z grupy IV. To właśnie dzisiaj – 7 lutego odbyła się u nas uroczystość z okazji obchodzonego niedawno Święta tych najbardziej wyjątkowych i ukochanych przez wszystkich osób. Specjalnie dla zaproszonych gości dzieci z grupy IV przygotowały spektakl z prawdziwego zdarzenia. Po wielu próbach, w przepięknych strojach i scenografii nareszcie doczekały się chwili, w której mogły zaprezentować efekty swojej wytrwałej pracy i pasji.

Po uroczystym powitaniu na scenę wkroczyli aktorzy, by przenieść wszystkich w świat baśni
J.Ch. Andersena „Królowa Śniegu”.  Widownia w skupieniu oglądała cały spektakl i przypominała sobie losy Gerdy i Kaja.  Nasi aktorzy spotkali się z dużym uznaniem ich występ nagrodzony został gromkimi brawami. A na twarzach widzów zobaczyć można było prawdziwą dumę i wiele  radości.

Następnie życzenia wszystkim przybyłym złożyła Pani Dyrektor, dzieci wręczyły swoim Babciom
i Dziadkom własnoręcznie przygotowane słodkości oraz wspólnie zaśpiewały piosenki, których także uczyły się specjalnie dla swoich wyjątkowych gości.

Na koniec nasi mali aktorzy wraz ze swymi ukochanymi Bliskimi zasiedli do poczęstunku. W tych chwilach można było nie tylko zobaczyć, ale i odczuć jak MIŁOŚĆ wypełnia wszystkie serca.