„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,

Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, dzieci z grupy 1 przygotowała przepiękny program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich wnucząt. Po części artystycznej nasi drodzy goście zostali zaproszeni do wesołej poleczki, którą mogli zatańczyć wraz z wnukami. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały przepiękne kolorowe laurki z odbitą rączką  w formie pięknego kwiatu. Po tak wzruszających chwilach wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.  Każde z wnucząt  mogło posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pośmiać się i poprzytulać. Zadowolone buzie świadczyły o tym, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone z razem.