Dziadek i Babcia maja święto Więc im wszystkim zaśpiewamy                                                          Niech nam żyją nasi goście ukochani”

Babcia i Dziadek każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością oraz dobrocią. Nutki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. W pierwszej części występu dziecin zaprezentowały wiersze, piosenki oraz wspaniałe tańce, natomiast w drugiej części zaprezentowały piękne zimowe przedstawienie. W 0przepieknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze nasze Nutki wspaniale wystąpiły przed bliskimi oraz zaśpiewały „Sto lat”. Następnie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na wspólny  słodki poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców. Był to naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu i radości.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia  oraz pomyślności,              a rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu naszej uroczystości !

Kategorie: 2022/2023