Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważna tradycja w naszym przedszkolu. Dziadkowie bowiem to wielki skarb. To oni czynią dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością  i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z grupy „Pszczółek” gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanej inscenizacji wiersza „Rzepka” J.Tuwima. Po występie dzieci wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane prezenty a następnie zaprosiły a słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać im szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.

Kategorie: 2022/2023