6 czerwca w grupie „Pszczółek” odbyła się uroczystość z okazji święta mamy i taty.

Przedszkolaki postanowiły połączyć te dwa święta w jedną uroczystość – „Dzień Mami i Taty”. „Pszczółki” z radością powitały swoich gości. Tym razem rodzice znaleźli się w krainie baśni, gdyż dzieci przedstawiły bajkę „Calineczka”. W pięknych strojach wykonanych przez rodziców    i bajkowej scenerii dzieci wcieliły się w postaci z bajki. Z dużym zaangażowaniem prezentowały swoje możliwości aktorskie, wokalne i recytatorskie. Po przedstawieniu wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty oraz różę od Pani dyrektor. Całusom i uściskom nie było końca. Na zakończenie wszyscy wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez zawsze niezawodne mamy.

Kategorie: 2022/2023