Kontakt

Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3, ul. Wojska Polskiego 6, 42-700 Lubliniec, sekretariat@pm3.lubliniec.pl, tel. 34 351 14 03

              16 listopada obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Nasze przedszkole jako placówka integracyjna doskonale rozumie znaczenie idei tolerancji, która opiera się PRZEDE WSZYSTKIM NA SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA I JEGO ODMIENNOŚCI.

Czytaj dalej
Dzieci z grupy IV wraz z nauczycielkami Jolantą Monkos i Jolantą Francisczok reprezentowały naszą Trójeczkę w cyklicznych obchodach Dnia Tolerancji , których gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu. Nasi mali artyści wykonali dla zgromadzonych na sali gimnastycznej dzieci i zaproszonych gości układ taneczny do muzyki klasycznej połączonej z utworem z musicalu Romeo i Julia. Brawom nie było końca! Piękne stroje przedszkolaków, muzyka i układ choreograficzny zrobiły duże wrażenie. Na scenie wystąpili także reprezentanci gospodarzy, Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Lublińcu oraz Domu Pomocy Społecznej Zameczek. Przedszkolaki po tak wspaniałej uroczystości, która przyniosła im wiele radości i wrażeń, na pewno zapamiętają, że każdy człowiek jest inny i wyjątkowy i zasługuje na szacunek i akceptację.

Przejdź do treści Przejdź do menu