Dziś w grupie IV w pełni zagościł świąteczny nastrój! A to wszystko za sprawą wspólnej Wigilii, przygotowanej z pomocą przedszkolaków i ich rodziców, którzy przynieśli przepiękne, pachnące świętami pierniki. Dzięki temu na dzieci czekał dziś uroczyście nakryty stół, suto zastawiony mandarynkami i lukrowanymi smakołykami.

Całą uroczystość rozpoczęło wspólne  śpiewanie kolęd i opowieść o tym, co będzie się działo, co to za okazja  – bo do świąt pozostało już tylko kilka dni… Następnie dzieci podzieliły się między sobą śnieżnobiałym opłatkiem składając sobie życzenia płynące prosto z ich gorących serc. Oczywiście nie mogło tego zabraknąć – ten piękny zwyczaj przyniósł wszystkim wiele radości, a każdy mógł usłyszeć od swoich kolegów niejedno dobre słowo. Po tym wszyscy zasiedli do stołu i do woli mogli częstować się przygotowanymi dobrociami. Cały czas w tle brzmiały kolędy, a świąteczny nastrój nie opuścił nikogo nawet po zakończonej uczcie!

Wszyscy mają nadzieję, że ta atmosfera pozostanie wśród nas do ostatnich chwil Bożego Narodzenia, a może nawet nieco dłużej…

Tym samym grupa IV już teraz życzy wszystkim – FELIZ NAVIDAD – WESOŁYCH ŚWIĄT!