Nadeszła jesień, a wraz z nią kolory i przeróżne jesienne bogactwa. W ich poszukiwaniu grupa III wyruszyła na wycieczkę do parku. Pogoda sprzyjała spacerom, więc dzieci z radością wybrały się na poszukiwanie jesiennych skarbów. Zbierały kolorowe liście, żołędzie, kasztany i szyszki. Podziwiały krzewy z kolorowymi, bardzo nieraz dziwnymi owocami, których oczywiście nie można było zrywać. W międzyczasie odpoczęły na parkowej ławeczce, gdzie załapały troszkę ciepłych, jesiennych promieni słońca. Wycieczka była bardzo udana – dzieci cieszyły się piękna jesienną pogodą oraz zebranymi darami Pani Jesieni, które po powrocie do przedszkola wzbogaciły kącik przyrody – zmienił się nie do poznania! Zapraszamy do galerii.