Wraz  z nowym rokiem przedszkolnym grupa Jeżyków włączyła się do projektu Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Dzieci wraz z nauczycielem wybrały grupową maskotkę – misia, odbędzie czytelniczą podróż po domach przedszkolaków. W przedszkolu pluszak „zamieszka” w kąciku czytelniczym. Zostało nadane mu imię i będzie obecny na zajęciach przeprowadzanych w ramach projektu w roli przewodnika po świecie literatury. Dzieci, po zapoznaniu się z daną lekturą, będą wypełniały wraz z rodzicami kartę z dzienniczka Małego Misia.

Rozpoczynamy moduł pierwszy projektu Czytamy razem z Małym Misiem i liczymy na owocną współpracę.

Kategorie: 2022/2023