Klub Młodego Wolontariusza po raz 4 aktywnie włączył się szczytną akcję WOŚP. Przez cały tydzień – poprzedzający finał – wolontariusze, przedstawiciele z każdej grupy zachęcali rodziców oraz gości odwiedzających naszą „Trójeczkę” do zasilania skarbonek. Chętnych – na szczęście nie brakowało – każdego obdarowano serduszkiem. Cieszyło nas jak szybko skarbonki przybierały na wadze. Miło nam  było, gdy dziadkowie z grup I i III zaproszeni do przedszkola na uroczystość z okazji ich święta chętnie podchodzili do kwestujących wolontariuszy. Jak co roku odbyła się licytacja gadżetów WOŚP. Rodzice chętnie podbijali ceny a skarbonki wypełniały się banknotami. Nadszedł ostatni dzień kwestowania i komisyjne podliczanie zawartości skarbonek – nasze „małe owsiaki” zebrały do puszek 1.230,78 (pobiliśmy ubiegłoroczny rekord). Tą naszą „cegiełką” dołożyliśmy się do 25 Finału WOŚP, której celem była zbiórka pieniędzy dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

DZIĘKUJEMY ZA WASZE OTWARTE SERCA!!!