W minionym tygodniu w grupie Jeżyków odbyło się uroczyste pożegnanie Starszaków, które wraz z młodszymi koleżankami i kolegami przygotowały występ dla rodziców.
Aż 6 Jeżyków we wrześniu rozpocznie przygodę ze szkołą – wspólne spotkanie było dobrą okazją do powspominania przedszkolnych lat. Oo każdym (już) 7-latku został napisany i wyrecytowany wiersz podkreślający jego wyjątkowość – nikt nie miał wątpliwości, o kim mowa. Młodsze dzieci w piękny sposób pożegnały swoich grupowych kompanów, pomiędzy deklamacjami wszyscy zaprezentowali się w niejednej piosence, a na scenie zagościł również prawdziwy Rock&Roll.
Przedszkolaki z dumą zaprezentowały swoje umiejętności i owoce przygotowań. Na koniec na każdego czekał pamiątkowy dyplom oraz upominek, zaś po części oficjalnej poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za wspólne chwile, doświadczenia i życzymy powodzenia na nowym etapie, który już niebawem ma się rozpocząć.

Kategorie: 2023/2024