W październiku Klub Młodego Wolontariusza zorganizował zbiórkę kartek/laurek dla chorych dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji MARZYCIELSKA POCZTA – polegającej na pisaniu listów do podopiecznych, których konta można odnaleźć na stronie internetowej całego przedsięwzięcia.Każdy może odwiedzić witrynę internetową akcji, wybrać dziecko i napisać do niego list lub wykonać kartkę. Tak niewiele, a jednak daje mnóstwo radości i z pewnością może wywołać uśmiech u niejednego czekającego na wsparcie!

Ogłoszenie o zorganizowaniu akcji dało efekty, okazało się, że wiele przedszkolaków chce bezinteresownie pomóc innym i przekazać im dawkę pozytywnych emocji. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały naprawdę przepiękne laurki, które już teraz są w drodze do swoich adresatów: IRMINY, NIKOLI, TOBIASZA i MATEUSZA.

Członkowie Klubu Młodego Wolontariusza mają nadzieję, że ich przesyłki przyniosą chorym dzieciom jeszcze więcej radości niż im uczestnictwo w akcji MARZYCIELKSIEJ POCZTY oraz, że wywołają uśmiech na ich twarzach nie tylko na jeden dzień ! 🙂