Wspaniałe wrażenia, nowe doświadczenia – kolędowanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lublińcu.

Dzieci z grupy II odpowiedziały na zaproszenie i przyłączyły się do wspólnego kolędowania organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu. Nasi milusińscy przygotowali ze swoimi nauczycielkami panią Krysią oraz panią Asią „Świąteczny taniec”, w którym zaprezentowali się jako śnieżynki i renifery. W tańcu nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który „budził” ze snu śnieżynki i renifery po czym razem z nimi zawirował w tańcu. Wrażeń i emocji było co nie miara, ponieważ był to pierwszy występ naszych małych artystów przed tak dużą publicznością, która nagrodziła ich gromkimi brawami. Po wykonaniu tańca oczywiście zostaliśmy na uroczystości, żeby podziwiać pozostałych wykonawców i wspólnie śpiewać kolędy. Wszyscy artyści byli wspaniali, a my zdobyliśmy nowe doświadczenia jako wykonawcy oraz jako widownia. Wszyscy spisali się na medal.