Nie tylko Mikołaj obchodził w tym tygodniu swoje święto, lecz również trójeczkowy Klub Młodego Wolontariusza. Wszystkie przedszkolaki miały okazję spotkać się, by porozmawiać o tym, czym jest wolontariat oraz jak wygląda on w naszym Przedszkolu.

Przedszkolaki uczęszczające już od jakiegoś czasu do Trójeczki podzieliły się z młodszymi kolegami wiedzą na temat działań Klubu Młodego Wolontariusza, przypomniały, że każdy od 0 do 100 lat (a może i dłużej) może być Wolontariuszem i nieść pomoc innym. Nie ważne, czy jest się małym, czy dużym – wystarczy mieć tylko wielkie serce. Dzieci, które są w naszym przedszkolu dopiero od września otrzymały swoje legitymacje, a także poznały logo Klubu i Trójeczki, dodatkowo dowiedziały się, że razem ze swoimi rodzicami mogą aktywnie włączać się we wszelkie akcje.

Najbliższa z nich to Góra Grosza, w którą Trójeczka angażuje się już od lat – dlatego stali Wolontariusze Trójeczki zaprosili wszystkich do tego, by podzielić się choć 1 groszem z potrzebującymi, dla których będzie on na wagę złota.