Drogi święty Mikołaju
Przybądź do nas, bo już czas.
Wszystkie dzieci Cię kochają
i serduszka biją nam.
Tu w przedszkolu wielu dzieciom
serca biją niby młot.
Nie pozwól nam długo czekać,
bo nadchodzi ciemna noc.

Kolejny dzień pełen wrażeń w Trójeczce, a wszystko za sprawą pewnego tajemniczego pana z siwą brodą, zwanego przez wszystkich Świętym Mikołajem.

Od samego rana dzieci przychodząc do przedszkola informowały panie i kolegów o różnych drobiazgach znalezionych w domu tuż po przebudzeniu, jednak każdy liczył na to, że będzie mu dane stanąć oko w oko z prawdziwym Mikołajem. Udało się spełnić marzenia każdego dziecka, wiedzieliśmy już o tym, kiedy do naszych uszu zaczęły dochodzić dźwięki dzwoneczka. Przedszkolaki przepięknie przywitały Świętego, każda grupa zaprezentowała piosenkę specjalnie dla niego przygotowaną, a później… Mikołaj wręczył wyjątkowe prezenty każdemu dziecku. Radość i wrzawa wypełniły mury Trójeczki, myśleliśmy, że szczęścia nie może być jeszcze więcej, kiedy tuż przed obiadem, do drzwi każdej grupy zapukała pani Dyrektor i przekazała przedszkolakom podarunki, które u niej zostawił Mikołaj. Dzieciom zabrakło słów, cały dzień, ilość podarunków i magiczna atmosfera zostaną w ich głowach jeszcze na długi czas.

Dziękujemy Mikołajowi, że o nas pamiętał i mamy nadzieje, że on także zajrzy do naszej galerii, żeby przypomnieć sobie te wspaniałe chwile.