Już w poniedziałek 5 grudnia przybyli do przedszkola niezwykli goście z Urzędu Miasta przynosząc dzieciom życzenia, słodkie mikołajki oraz zaproszenia na spotkanie z Mikołajem na rynku naszego miasta . Ale 6 grudnia, ach cóż to był za dzień… przepełniony radością i dziecięcym  uśmiechem… A dlaczego? Bo właśnie w ten wyjątkowy i magiczny dzień odwiedził nas Święty Mikołaj  z ogromnym workiem prezentów. Pani Agnieszka i pani Ilona wraz z grupą pierwszą powitały naszego długo wyczekiwanego gościa pięknym przedstawieniem. Wszystkie dzieci zaśpiewały dla niego magiczną piosenkę. Radości było co nie miara! Uśmiechy nie znikały z dziecięcych twarzy, ale największą niespodzianką dla dzieci były prezenty od Świętego Mikołaja oraz wspaniałe paczki do każdej z grup. Mamy teraz dużo nowych wspaniałych zabawek… Nasza radość i euforia nie dały nam jednak zapomnieć, że należy podziękować, dlatego też Kubuś i Olek z grupy I pięknie podziękowali Mikołajowi wierszami, a dzieci z grupy II zaprezentowały wspaniały taniec.  Dziękujemy Święty Mikołaju i czekamy na Ciebie za rok!!!!!!!
Piękne przedstawienie oraz wspaniałe prezenty to nie jedyne atrakcje, które tego dnia czekały na naszych przedszkolaków. Nasze kochane panie kucharki przygotowały dla dzieci moc kulinarnych niespodzianek…Było bajecznie kolorowe śniadanko, przepyszny obiad w postaci zdrowej zupki i wspaniałej pizzy oraz magiczny podwieczorek …Ten wspaniały, pełen atrakcji dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.