Wraz z początkiem września dzieci z grupy III zabrały nowych kolegów i koleżanki na wycieczką po naszym przedszkolu. Dzieci odwiedziły wszystkie grupy, powitały pięknie najmłodszą grupę dzieci – „Pszczółki”, a także uczestniczyły w zabawie integracyjnej z naszą najstarszą grupą „Biedronek”. Nowe przedszkolaki oraz pozostałe dzieci z chęcią odwiedziły pełną wspaniałych zapachów kuchnię oraz miejsce pracy pani intendentki, gdzie dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat produktów które codziennie jedzą w przedszkolu. Najprzyjemniejszą częścią wycieczki było zwiedzanie gabinetów: rehabilitacyjnego, logopedycznego, gabinetu pani psycholog z mnóstwem ciekawych sprzętów służących do zajęć oraz zabaw. Dzięki wspaniałej wycieczce nasze nowe przedszkolaki mogły lepiej poznać przedszkole oraz zobaczyć jak wiele ciekawych wyzwań czeka na nie w czasie pobytu w „Trójeczce”.

Kategorie: 2022/2023