W sobotę, 05.11.2016r., na hali sportowej w Gimnazjum nr 1, dziesiątka dzieci z gr. IV reprezentowała nasze przedszkole na corocznych międzyprzedszkolnych rozgrywkach w piłkę nożną. W rozgrywkach wzięli udział: Małgosia, Kuba, Antek, Marta, Bartek, Robert, Nicolla, Kacper I., Kacper Sz. i Kacper S. Zabawa rozpoczęła się uroczystym przemarszem wszystkich reprezentacji przedszkolnych. Zawody miały formę zabawy. Nikt nie liczył zdobytych i straconych goli. Liczyła się tylko dobra zabawa oraz wzajemna integracja. Rozegraliśmy kilka wspaniałych potyczek z dziećmi z innych przedszkoli. Bawiliśmy się przy tym świetnie. Nasi rodzice dzielnie nas dopingowali. Nie zabrakło również atrakcji i dla nich. Rodzice Antosia – pani Ola i pan Paweł zdobyli medale w zawodach dla rodzin – strzelili kilka pięknych goli. Byliśmy z nich naprawdę dumni. W przerwie mieliśmy czas na słodki posiłek oraz zabawy z panem trenerem na sali gimnastycznej. Po zakończonych rozgrywkach wszyscy dostaliśmy medale, puchar i pamiątkowy dyplom dla przedszkola oraz pozowaliśmy do pamiątkowych zdjęć. W poniedziałek w przedszkolu pochwaliliśmy się naszymi nagrodami – wszyscy bili nam brawo i gratulowali zdobytych medali.