W sobotnie popołudnie odbyły się rozgrywki turnieju piłki nożnej przedszkolaków pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola”. Na hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 rozegrano mecze poszczególnych drużyn lublinieckich przedszkoli. Naszą „Trójeczkę” reprezentowali: Oskar Demarczyk, Maciej Gidziela, Mieszko Jaskuła, Wiktor Myrcik, Tymon Piwowarczyk z grupy III oraz Agata Hewig, Kacper Imiołek, Maciej Olszak, Filip Pepliński i Bartosz Sadłucki z grupy IV.  Wszyscy zawodnicy grali fantastycznie, posypały się bramki. „Od przedszkola strzelam gola”- to turniej, który nie wyłania zwycięzcy. Każda drużyna otrzymuje taki sam puchar za udział w zawodach, a każdy zawodnik dostaje pamiątkowy medal. Sobotnią imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych, dopisała frekwencja, był gorący doping.

Dziękujemy Państwu Peplińskim za udział w konkurencji dla rodziców oraz wszystkim kibicom, którzy trzymali kciuki i głośno dopingowali naszą drużynę!