Przyszła pora na pożegnanie z Francją, ale czy ono mogłoby odbyć się w innym miejscu, niż to o którym marzy niejedno dziecko? Naszym zdaniem nie, dlatego w piątek stworzyliśmy w Trójeczce mały Disneyland.

Wszystkie dzieci miały niepowtarzalną okazję odbyć piknik z Myszką Miki, a także choć troszkę zamienić się w wybraną postać należącą do grona jej przyjaciół. Nie mogło zabraknąć również pyszności – kolorowe galaretki i samodzielnie zdobione muffinki – były idealnym dopełnieniem całości, dzięki nim każdy mógł dołożyć coś od siebie do organizacji piątkowej przygody. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji – wspólne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej pozwoliły na jeszcze większą integrację oraz naprawdę aktywne zakończenie tygodnia. Wiele emocji, które towarzyszyły przedszkolakom, udało się utrwalić na pamiątkowych zdjęciach, które każdy chętny mógł sobie wykonać – zapraszamy do naszej galerii.