Nasze Przedszkolaki obchodziły swoje święto  w piątek 20 września. Głównym celem tej wspaniałej uroczystości było  czerpanie radości ze wspólnej zabawy, która jest oczywiście ulubioną formą spędzania czasu przez nasze dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowo przebrane  przedszkolaki z wszystkich grup zebrały się na sali gimnastycznej. Po przybliżeniu dzieciom celu spotkania nastąpiło uroczyste otwarcie Dnia Przedszkolaka. Wszystkie panie złożyły dzieciom życzenia , a skrzaty z grupy IV zaśpiewały  piękny hymn przedszkolaka.

Zabawę rozpoczęliśmy od quizu o naszym przedszkolu, z którym dzielne przedszkolaki poradziły sobie doskonale. Kolejnym punktem uroczystości było zawarcie wspólnego kontraktu, którego przypieczętowaniem było odbicie kolorowych dłoni na arkuszach papieru. Następnie zaproszono dzieci do wspaniałej zabawy w rytm największych dziecięcych przebojów. Po tak wspaniałej zabawie panie wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka i zaprosiły do sal na kolorowy poczęstunek. Po obiedzie na dzieci czekała dalsza część atrakcji w postaci kolorowych czapeczek które przedszkolaki pięknie przyozdabiały. Podwieczorek również był dla dzieci nie lada zabawą ze wspaniałą kolorową galaretką, którą przygotowywały samodzielnie. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!!!