Nasze Przedszkolaki obchodziły swoje święto  we wtorek 18 września. Głównym celem tej wspaniałej uroczystości było  czerpanie radości ze wspólnej zabawy, która jest oczywiście ulubioną formą spędzania czasu przez nasze dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowo przebrane  przedszkolaki z wszystkich grup zebrały się na sali gimnastycznej. Po przybliżeniu dzieciom celu spotkania nastąpiło uroczyste otwarcie Dnia Przedszkolaka. Wszystkie panie złożyły dzieciom życzenia  i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka.
Zabawę rozpoczęliśmy od przeróżnych tańców  w rytm największych dziecięcych przebojów. Nie zabrakło tańca na gazecie oraz wesołego tańca z balonem. Po tak wspaniałej zabawie  dzieci zostały zaproszone do sal na kolorowy poczęstunek. Po obiedzie dzieci udały się na specjalnie przygotowany plac zabaw, gdzie już czekała na nie moc atrakcji  w postaci konkursów, wielkich baniek mydlanych, zabaw z chustą animacyjną oraz zawodów sportowych. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

Życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.