7 kwietnia po raz kolejny odbył się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski , tym razem pod hasłem „PO NASZYMU CZYLI PO ŚLĄSKU”. W konkursie udział wzięli reprezentanci wszystkich lublinieckich Przedszkoli Miejskich oraz Przedszkola przy Zespole Szkół im. Św. Edyty Stein. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z trudnym tematem i wspaniale godoli po Śląsku. Tradycyjne wiersze w śląskiej wersji  i do tego w dziecięcym wykonaniu wzbudziły wiele pozytywnych emocji. Występy małych artystów oceniało profesjonalne Jury w składzie: pani Agata Woźniak – Rybka dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz pani Edyta Soja – instruktor form scenicznych. Wszyscy uczestnicy zajęli równorzędne I miejsce oraz otrzymali nagrody i dyplomy, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie dzieci.

Wszystkim dzieciom, nauczycielom oraz Jury serdecznie dziękujemy!!!!!