Cały maj i czerwiec zbieraliśmy potrzebne rzeczy dla hospicjum dziecięcego w Tychach „Świetlikowo”. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zebrać potrzebne im bardzo pieluchy, mydła, szampony, chusteczki nawilżane oraz środki czystości typu domestos czy płyny do mycia naczyń. Są to artykuły, baaaardzo im potrzebne. W piątek 30 czerwca odwiedziła nas Pani koordynator hospicjum Agata Augustyniak, której przekazaliśmy zebrane rzeczy potrzebne cierpiącym dzieciom. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy im pomóc tym bardziej, że hospicjum jest w trakcie rozbudowy i jest również mocno wspierane przez Martynę Wojciechowską. Dziękujemy za otwarte serca i zapraszamy do udziału w akcjach Klubu Młodego Wolontariusza w przyszłym roku szkolnym!!!!