09.06.2015r. dla przedszkolaków z grupy 2 i ich rodzin był wyjątkowym dniem- uroczystością pożegnania przedszkola. Dzieci dały pokaz swoich umiejętności tanecznych, wokalnych, recytatorskich i aktorskich. Występy wszystkich przedszkolaków przyjęte były z wielką radością przez zebranych rodziców wpatrujących się z zachwytem na poczynania swoich pociech. Na zakończenie pani Dyrektor wraz z wychowawczynią wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy i nagrody, życząc wszystkim wspaniałych wakacji. Szczególnie serdecznie pożegnały przedszkolaki idące do szkoły, kierując do nich życzenia samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Po części oficjalnej rozpoczęła się ta, na którą najbardziej czekały dzieci- czas wesołych zabaw i szaleństw. Wszyscy do dziś wspominają ten niezwykły dzień.