Dziś w naszym przedszkolu odwiedził nas wspaniały gość!! Prosto z książki z Miejsko – Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu przywędrował do nas E l m e r – słoń w kratkę ulubieniec najmłodszych na całym świecie. Odwiedzał po kolei każdą z sal, rozweselając dzieci i umilając im wiosenny, ale mroźny poranek poprzez wspólne zabawy z postaciami. Dzieci bardzo chętnie angażowały się w tańce i zabawy z chustą animacyjną. Na pamiątkę spotkania przedszkolaki wykonały prace plastyczne, malując wybraną postać bajkową. Słoń Elmer na co dzień mieszka w książkach autorstwa Davida Mckee.

Bardzo dziękujemy za odwiedzinki i czekamy na ponowne 🙂