Dzieci z gr. IV – Nadia, Małgosia, Marta, Oliwia, Nicolla, Maja, Kacper, Olivier, Robert i Kuba wzięły udział w XVIII Wspólnym Kolędowaniu w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lublińcu. Wykonały króciutkie przedstawienie do pastorałki „Śpij, sobie śpij”. W przedstawieniu wzięły udział aniołki, baranki i pasterze. Dzieci wyglądały przepięknie i podczas występu dały z siebie wszystko, dlatego tez bardzo się on wszystkim podobał. Dostaliśmy ogromne brawa. Chcieliśmy, by nasz występ zobaczyły również dzieci z naszego przedszkola, dlatego po powrocie zaprosiliśmy wszystkie grupy na występ. Tu również nagrodzono nas gromkimi brawami, a panie z innych grup poprosiły nawet o bis. Zapraszamy do galerii.