Ostatnie przygotowania przed świętami, to czas, żeby zrobić swoim najbliższym niespodziankę……a taką okazały się przepiękne kartki świąteczne, które pomogła zrobić naszym milusińskim mama Wanessy -koleżanki z naszej grupy. Dzieci zachwycone były różnorodnością przygotowanych przez naszego gościa   materiałów, z których powstały piękne i oryginalne kartki zdobione papierowymi jajeczkami, kurkami, zajączkami i piórkami. Najpierw czas na projekt, pomysł, a później klej i do dzieła …..kartki były wyjątkowe. Można było je podziwiać w szatni, gdzie zdobiły nasze przedszkole. Zdaniem dzieci takich kartek nie kupi się w żadnym sklepie, ani na poczcie.

Dziękujemy mamie Wanessy za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów plastycznych w grupie IV