Mróz, skrzypiący pod butami śnieg, zabiegani, ale uśmiechnięci ludzie pozdrawiający się zwrotem „Wesołych Świąt”… Nie ma chyba świąt bardziej magicznych, rodzinnych niż grudniowe święta Bożego Narodzenia. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewanie kolęd- to wszystko łączy, sprawia, że stajemy się lepsi, radośniejsi. To magiczna pora kiedy wszystko się może zdarzyć i kiedy spełniają się życzenia.

I tak też magicznie, świątecznie, radośnie i rodzinnie jest w naszym przedszkolu. Wszyscy poczuliśmy ducha Świąt dzięki wspaniałemu rodzinnemu spotkaniu, które odbyło się w naszym przedszkolu. 17 grudnia nasze przedszkole wypełniał zapach pierniczków, dźwięk kolęd i rodzinna atmosfera. Przybyli do naszego przedszkola rodzice, rodzeństwo i babcie zasiedli z nami do pięknie nakrytych stołów. Odwiedził nas również Przewodniczący Rady Miejskiej pan Gabriel Podbioł, który przeczytał dzieciom świąteczną bajkę i razem z nami poddał się świątecznemu nastrojowi. Dzieci z grupy II zaprezentowały „Świąteczny taniec”, a nasze absolwentki, jednocześnie siostry przedszkolaków z Trójeczki Wiktoria i Paulinka wykonały przepiękne kolędy na skrzypcach. Babcia i tatuś Karolka z III grupy oraz przedszkolny rehabilitant –nasz pan Henio zagrali nastrojowo na pianinie, skrzypcach, gitarze i wszyscy mogliśmy śpiewać jak anielski chór kolędy tradycyjne oraz te nowsze. Niespodzianką były upominki, które czekały na nas pod choinkami – mniam… Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Świąteczne życzenia i wręczyła naszym grającym gościom upominki – bombki w kształcie serduszka z aniołkami w środku. Ten dzień wprowadził nas w iście świąteczny nastrój, który będzie nam towarzyszył jeszcze długo. Dziękujemy za niezapomniane chwile oraz życzymy zdrowych, spokojnych, przepełnionych właśnie tą magią Świąt Bożego Narodzenia!!!