W miniony piątek w naszym przedszkolu świętowaliśmy wyjątkowo ważne urodziny.  Kto by pomyślał, że Pluszowy Miś ma już 115 lat!!! Uroczystość przebiegła w iście radosnej atmosferze. Dzieci poznały misia Felutka, który opowiedział co mu się ostatnio wydarzyło. Następnie została przybliżona historia powstania Pluszowego Misia – dla wielu z nas była tylko kwestią przypomnienia. Odbyły się wspólne tańce, quiz, kosztowanie miodku, masażyki i zabawy ruchowe. Solenizanci usłyszeli wspaniałe życzenia płynące prosto z małych, a zarazem jakże wielkich serduszek. Przedszkolaki postarały się, aby przyniesione przez nie przytulanki poczuły  się naprawdę wyjątkowo. Na zakończenie wspólnie złożyliśmy uroczystą przysięgę, w której przyrzekaliśmy wszystkie misie przytulać, dbać i o nich zawsze pamiętać. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci kochają misie a misie kochają dzieci… Wracając do sali na buziach uśmiech nie schodził z twarzy, bowiem na każdego czekał pyszny tort. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.