W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej Nr 1 obchodzony był ,,Światowy Dzień Tolerancji i Życzliwości”, czyli dzień pełen uśmiechów i pozytywnych emocji. 21 listopada to dzień, kiedy bardziej niż zwykle powinniśmy okazywać innym życzliwość, chodź tak naprawdę bądźmy życzliwi codziennie nie tylko od święta. Uśmiech, serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Tak więc dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego Nr 3 (gr.II) jak co roku wzięły udział w tym święcie. Wystąpiły w układzie tanecznym ,,Każdy jest inny” z repertuaru zespołu ,,Fasolki”. Występ naszych przedszkolaków przepełniony był emocjami. Najpierw towarzyszył nam stres (na szczęście ten konstruktywny). Duża sala, widownia złożona ze starszych od nas dzieci nieco nas krępowały, tym bardziej że byliśmy najmłodszą występującą grupą. Jednak gdy tylko usłyszeliśmy pierwsze dźwięki towarzyszącego nam utworu zaraz przystąpiliśmy do akcji – a dokładnie do tańca. Opłaciło się solidnie ćwiczyć układ choreograficzny, gdyż zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Po naszym występie już spokojni i radośni mogliśmy oglądać oraz wspaniale bawić się podczas występów innych grup. Najbardziej podobał się nam występ „bębniarzy”, a zwłaszcza ich aranżacja do utworu Zaz „Si jamais j`oublie”.

Na koniec uroczystości otrzymaliśmy przepyszną torebkę łakoci, a nasze panie podziękowania i gratulacje. Nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowych zdjęć. Do naszego przedszkola wróciliśmy przepełnieni dumą i radością. Obyśmy mieli więcej tak udanych występów!