Serdecznie zapraszamy przedszkolaki z rodzicami do udziału w konkursie  „Święto Dyni” ,które już od pięciu lat jest naszym „trójeczkowym” świętem. Obchody odbędą się w czwartek 5 listopada o godz. 9.20 w naszym przedszkolu. Tego dnia poznamy dynię z każdej strony, omówimy jej wartości odżywcze, będziemy tworzyć postacie z dyń, pić pyszny kompot, a przede wszystkim wspólnie bawić się!!! Ten dzień upłynie nam pod znakiem koloru pomarańczowego, szczególnie, że będziemy zachęcać wszystkich, aby tego dnia ubrali się w „dyniowe” barwy. Chętnych rodziców z dziećmi zapraszamy do składania „dyniowych dzieł” w grupie 1 w dniach 4-5.11.2015r.

ZAPRASZAMY

Agnieszka Gambuś                                                                                            Krystyna Pałka

Drodzy Państwo wszystkie dyniowe arcydzieła można podziwiać w holu galerii handlowej 11-stka

w dniach od 05.11.2015 do 08.11.2015 r.