Święto Dyni”

Serdecznie zapraszamy przedszkolaki z rodzicami do udziału w rodzinnym konkursie  pt. „Święto Dyni” , którego finał odbędzie się w środę  09.11.16 r. o godz.10.00. Tego dnia poznamy dynię z każdej strony, omówimy jej wartości odżywcze, będziemy tworzyć postacie z dyń, pić pyszny kompot, a przede wszystkim wspólnie bawić się!!! Ten dzień upłynie nam pod znakiem koloru pomarańczowego, szczególnie, że będziemy zachęcać wszystkich, aby tego dnia ubrali się w „dyniowe” barwy.  Chętnych rodziców zapraszamy do wykonania wraz z dzieckiem  kolorowej dyni i dostarczenie jej do grupy 1 dnia 09.112016r. (prosimy o dołączenie karteczki z podpisem rodzinki , która wykona dynię). Po zakończonej uroczystości prace będziemy mogli podziwiać na przedszkolnej wystawie.

Z A P R A S Z A M Y