Jak co roku i tym razem w ,, Trójeczce” obchodzono  Święto Pluszowego Misia. Wszystkie przedszkolaki przyniosły swoje ulubione pluszaki. Były i te duże i te całkiem malutkie, ale wszystkie bardzo kochane przez dzieci. Przedszkolaki zaprosiły swoje misiaki do wspólnej zabawy, pląsów i misiowej gimnastyki. Dla dzieci w tym dniu przygotowano atrakcje w formie konkursów (zlizywanie miodku, zbieranie wykałaczek w rękawicy) oraz quiz, w których to nasze pociechy wykazały się sprytem i wiadomościami.

Uroczystość zakończyła się wniesieniem i degustacją ,,misiowego tortu”  upieczonego specjalnie na tę okazję przez nasze panie kucharki. Mamy nadzieję, że dzień ten pozostanie w pamięci naszych pociech.