Kolejny tydzień wakacji 09.08 – 13.08.2021 r. spędzamy na terenie
Miejskiego Przedszkola nr 2
w Lublińcu. Pogoda również w tym tygodniu dopisywała, więc korzystaliśmy ze słonecznej aury podczas spacerów, nie zabrakło również atrakcyjnych zajęć oraz wspólnej zabawy na placu zabaw.

W czasie zajęć plastycznych dzieci wykazały się artystycznym  talentem i wykonały z pomocą Pani Ewy i Oli wakacyjny collage „ Rybki w oceanie”, na którym nasze dzieci zamieszczały własnoręcznie wykonane  zwierzątka morskie, nie zabrakło żaglówek, kolorowych chmurek oraz latarni morskich.

W dniu 10.08.2021 r. odbyły się zajęcia sportowe z „Judo” – zajęcia zawierały elementy gimnastyki, gry i zabawy. Zajęcia odbywały się na specjalnych matach.

W dniu 12.08.2021 r. naszych przedszkolaków odwiedziła Pani Małgorzata Bednarek
z „Agroturystyki w Kośmidrach” poprowadziła zajęcia przyrodnicze na świeżym powietrzu. Dzieci oglądały za pomocą lupy pająki i inne owady. Dowiedziały się również, że trzeba szanować
i rozumieć rolę owadów w naszym życiu i wiele innych ciekawostek.

Wszystkie nasze dzieci należy pochwalić za aktywny udział i zaangażowanie.

Kategorie: 2020/2021