Dnia 11.02.2016 r. dzieci z przedszkolnego teatrzyku „TĘCZA” miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tym razem dla uczestników WTZ oraz mieszkańców DPS w Lublińcu.

Dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt. „Skecz dla babci i dziadka”.Program artystyczny sprawił ogromna radość podopiecznym. Na ich twarzach widniały uśmiechy zadowolenia i radości. Warto było odwiedzić tą placówkę, aby zobaczyć uśmiechnięte twarze oraz łzy wzruszenia. Z pewnością było to dla naszych przedszkolaków nie lada przeżycie, ponieważ występowały przed tak różną publicznością. Takie doświadczenie z pewnością będzie procentować na przyszłość. Wszystkie dzieci sprostały zadaniu i należą im się ogromne brawa za odwagę oraz talent aktorski.Po wspaniałym występie dzieci zostały zaproszone na ciepłą herbatkę oraz słodki poczęstunek.