Dnia 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem „Piżamowe party”. Już od samego rana w każdej grupie panowała wesoła atmosfera. Wszystkie dzieci zostały przywitane przez Panią Dyrektor i rozpoczęły dzień pełen zabawy, radości, niezapomnianych wrażeń i pełen niespodzianek. Nauczycielki przygotowały dla nich różne atrakcje, by jak najbardziej umilić przedszkolakom ten wyjątkowy dzień. Był przygotowany m.in. piżamowy pokaz mody, zabawy przy muzyce, quizy z balonami, malowanie twarzy, pamiątkowe zdjęcia i wiele innych atrakcji przerywanych słodkimi, ulubionymi  przekąskami. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał medal.

Tegoroczne obchody były doskonałą okazją do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem!

Kategorie: 2022/2023