Dziś odwiedzili nas starsi koledzy – uczniowie ZSOT w Lublińcu. Spotykamy się z nimi systematycznie każdego roku. Nasze pierwsze tegoroczne spotkanie to zabawy w każdej grupie wiekowej. Gr. I wysłuchała bajki o jaskółce i bajki o zegarze. Dzieci kolorowały obrazki, a na koniec zaprosiły starszych kolegów do zabawy klockami. Na pewno miło im było przypomnieć sobie dziecięce chwile…W gr. II zawitały już pierwsze, nieśmiałe oznaki symbolizujące zbliżające się święta, gdyż dzieci wysłuchały świątecznej bajki oraz rysowały świąteczne choinki. W gr. III dzieci wysłuchały bajki o „Śpiącej Królewnie” oraz kolorowały obrazki do bajki. Gr. IV rozwiązywała jesienne zagadki o zwierzętach i wesoło bawiła się przy dźwiękach rytmicznej muzyki. Wszystkim bardzo się podobało i z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny naszych dobrych znajomych.