„Małe moje ręce, lecz serduszko gorące, nikt mnie tak jak Mama i Tata nie kocha pod słońcem” – pod takim mottem przewodnim odbyła się uroczystość dla rodziców w grupie I. W tym jakże ważnym dniu, czyli 26 maja dzieci przepięknie śpiewając i recytując wierszyki składały swoim rodzicom życzenia z okazji Dnia Matki i Ojca. Mali artyści pięknie przebrani z niesamowitym przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, a zgromadzeni rodzice ze wzruszeniem odbierali skierowane do nich czułe słowa. Po zakończonym programie artystycznym Pani Dyrektor wręczyła „Dyplomy Przyjaciela Przedszkola” rodzicom, którzy w sposób szczególny przez cały rok wspierali przedsięwzięcia przedszkolne. Na koniec uroczystości dzieci obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami i zasiadły z nimi do wspólnego słodkiego poczęstunku.