NADSZEDŁ NOWY ROK – dla dzieci z grupy IV to „ostatnia prosta” przed szkołą…to ostatnie urodziny w przedszkolu, wspólny czas z koleżankami i kolegami! Pierwszą solenizantką w nowym roku była SONIA – 5 stycznia ukończyła 7 lat.

Z tej okazji zaprosiła do przedszkola Mamę, która na „Bajkowe urodziny” przygotowała dla wszystkich starszaków piękną bajkę pt. „Śnieżyca” – nawet pasowała do pogody za oknem, bowiem zaczął padać…tak oczekiwany przez dzieci śnieg! Nie zabrakło również życzeń, piosenek, odśpiewania „100 lat”, pamiątkowych zdjęć, albumu z obrazkami koleżanek i kolegów, urodzinowej czapeczki oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamę Soni.

Solenizantce SONI – składamy serdeczne życzenia urodzinkowe! Mamie – dziękujemy za udział w „Bajkowych urodzinach”.