Pszczółki i Jeżyki długo czekały na ten dzień. W piękny słoneczny dzień wybrały się na wycieczkę do stadniny koni w Nowych Karmonkach. Wspólnie spędziły tam niezapomniane chwile. Na miejscu czekała na nas Pani Jadwiga, która oprowadziła nas po stadninie. Dzieci poznały ciekawostki ze świata koni i jeździectwa, miały możliwość czyszczenia konia oraz jazdy w siodle pod okiem instruktora. Po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na wspólne zabawy, gry terenowe i puszczanie latawca. Na zakończenie całego dnia czekał na nas piknik z pyszną kiełbaską z grilla.
Bardzo dziękujemy Państwu Podobińskim za umożliwienie naszym przedszkolakom tych niecodziennych chwil. Pozostaną one na pewno na długo w pamięci dzieci.

Kategorie: 2022/2023