Dziś do naszego „Trójeczkowego” przedszkola zawitali wyjątkowi goście, Panowie Policjanci, którzy przybyli do nas, aby przypomnieć dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach: w domu, na ulicy, podwórku i w przedszkolu, a także  podczas spędzania wolnego czasu. Porozmawialiśmy  sobie również na temat  podstawowych zasad ruchu drogowego, ale nie tylko !! dzieci odrysowały swojego własnego policjanta, który będzie stał na straży naszego przedszkola i dbał o bezpieczeństwo naszych milusińskich. Na koniec przedszkolaki otrzymały od funkcjonariuszy odblaskowe podarunki, a my także w podziękowaniu za interesującą pogadankę obdarowaliśmy  wspaniałych gości drobnymi własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Bardzo dziękujemy !!  i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.