Zajęcia dodatkowe prowadzone z wykorzystaniem metody integracji sensorycznej i metody Marii Montessori w roku szkolnym 2015/2016 zakończone! Dzieci poznały sprzęt SI oraz materiał Montessori, który wykorzystywały w ćwiczeniach w sposób zabawowy. Dzięki starannie dobranym ćwiczeniom w ramach prowadzonych zajęć dzieci poprawiły swoją sprawność w zakresie dużej i małej motoryki. Są bardziej spostrzegawcze, opanowane i skoncentrowane w działaniach. Poprawiły zdolności wzrokowe, dotykowe i słuchowe. Bardzo chętnie uczęszczały na zajęcia o czym świadczy ich uśmiech, zadowolenie z osiągniętego sukcesu, otwartość w działaniach i chęć zdobywania i poszerzania nowych umiejętności i wiadomości.

Ze starszakami niestety już się żegnamy – życzymy Im sukcesów w szkole. Młodszym dzieciom mówimy do zobaczenia po wakacjach i zapraszamy na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym.

Prowadzące: Jolanta Francisczok i Jolanta Monkos