22 czerwca dzieci z grupy IV razem ze swoimi najbliższymi bawiły się na pikniku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Pawełek”. Po oficjalnym powitaniu, Pani dyrektor  i wychowawczynie wręczyły dzieciom upominki, barwne dyplomy oraz słodycze. Ze łzami w oczach uznały, że mogą stać się uczniami pierwszej klasy. Po części oficjalnej dzieci hasały na placu zabaw oraz oczywiście na boisku. Kto miał ochotę mógł poczęstować się owocami, sokami, ciasteczkami oraz  smakowitymi wypiekami przygotowanymi  przez rodziców. Wielką  frajdę sprawiło (szczególnie tatusiom) pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabrakło także wesołej muzyki dziecięcej, przy nutach  której zebrani goście wspominali miniony rok szkolny.

Piknik w Pawełkach pozostawił na wszystkich niezapomniane wrażenia. Był to czas wspólnej zabawy i odpoczynku. Pozwolił spotkać się dzieciom, rodzicom i nauczycielom w innej niż przedszkolnej sytuacji i stać się okazją do integracji.

DZIĘKUJEMY!!!